Teknoloji

Snapchat’e Müzik Odaklı Yeni Özellikler Eklendi!

Bir dönem popülaritesini kaybetse de artık birçok kişi tarafından yeniden etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Snapchat kullanıcıları mest edecek iki yeni özelliğe kavuştu. Söz konusu yeni özellikler, kullanıcı deneyimini önemli ölçüde değiştirecek türden. Geçmişte olduğu gibi Instagram ve TikTok gibi Snapchat rakiplerinin de bu iki özelliği çalmakHarekete geçeceğini şimdiden söyleyebiliriz.

Snapchat onlarca artırılmış gerçeklik tabanlı filtre sunar, kullanıcılar bu filtreleri kullanabilir istedikleri müzikle kullanabilirlerdi. Global olarak dağıtılmaya başlanan yeni özelliklerden ilki, filtrelerde sıklıkla kullanılan müzik kullanıcılara otomatik olarak önerilir. Yani kullanıcılar sosyal medya trendlerine hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde katılabilecekler.

Fotoğrafları ve görselleri siz seçersiniz ve Snapchat bunları müziğe monte eder!

İçerik oluştururken bir araya getirmek kolay bir iş değildir. Ancak Snapchat’in yeni özelliği bu durumu değiştirecek gibi görünüyor. Tanıtılan yeni bir özellik sayesinde 20’ye kadarmontajda kullanılmak üzere seçilecek fotoğraf ve görseller müziğin ritmiyle otomatik olarak senkronize edilir . Böylece içerik üretmek hiç olmadığı kadar kolay olacak.

Günlük 250 milyon aktif kullanıcı Sahip olduğunu söyleyen Snapchat de gelecek planları arasında. Şirket tarafından yapılan açıklamalara göre kullanıcılar, artırılmış gerçeklik takviyelerini önümüzdeki dönemde de sunmaya devam edecek. yepyeni özelliklerleBuluşmaya devam edecekler.

inonuajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu