Haber

Eski DSP Milletvekili Osman Kılıç evinde ölü bulundu

Kendisinden haber alamayan Demokratik Sol Parti (DSP) Eski Milletvekili Osman Kılıç’ın yakınları, Kılıç’ın Akşemsettin Mahallesi Alperen Sokak’taki evine gitti. 68 yaşındaki Osman Kılıç’ı burada hareketsiz bulan yakınları, durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

HAYATINI KAYBETMEYE KARARLI

Olay yerine gelen sağlık ekipleri Kılıç’ın hayatını kaybettiğini belirlerken, ölüm sebebinin kalp krizi olduğu öğrenildi. Eski milletvekilinin cenazesi, işlemlerin geri kalanı için morga kaldırıldı. Cenazesi Cuma namazından sonra Eyüp Sultan Camii’nde defnedilecektir.

“KALP KRİZİNDEN ÖLDÜ”

Eski milletvekilinin arkadaşı Ramazan Kayuk, “Uzun zamandır arkadaşımdır, arkadaşımdır, birlikte çalıştık. Hepimizin başı sağolsun, mekanı cennet olsun. Yeni öğrendim. Dün gece kalp krizinden vefat ettiği kızından. Çok değerli bir dostumuzu kaybettik.”

OSMAN KILIÇ KİMDİR?

Osman Kılıç 1955 yılında Giresun’da doğdu. İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nden mezun oldu. Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu İstanbul Bölge Müdürlüğü’nde İşçi, İşyeri Sendika Temsilcisi, Sendika Şube Müdürü, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalıştı. TBMM’de 20. ve 21. dönem DSP İstanbul Milletvekili olarak görev yaptı.

haber-kulp.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu