Haber

Muğla Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Daşgin emekli oldu

Uzun yıllar Muğla Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği yapan Hüseyin Dashgın, yaş haddinden dolayı emekli oldu. Önder Gürün, emekli Daşgın’a hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verdi. Dashgın’dan boşalan Genel Sekreterlik görevine Birsen Kocataş atandı.

İkili, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı’nın makamında görüşmeye geldi. Muğla Belediyesi’nden bu yana görev yapan ve Büyükşehir Belediyesi olduktan sonra Genel Sekreterlik görevini üstlenen Hüseyin Daşgın, ziyarette Başkan Gürün’e teşekkür ederek görevinde başarılar diledi. Daşgın, “Muğla Belediyesi döneminde başladığım görevime Büyükşehir Belediyesi’nde Genel Sekreter olarak devam ettim. Bu süre zarfında Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarını yerine getirmek ve şehri daha iyiye taşımak için Muğla için çalıştık. Görev sürem boyunca bana destek olan ve başarılı bir yönetim sergileyen Başkanımız Dr. Osman Gürün, ‘Çok teşekkür ederim’ dedi.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ise Daşgın’ın belediye hizmetleri açısından çok önemli hizmetleri olduğunu vurgulayarak, emekliliğin tadını çıkarmasını ve bundan sonraki süreçte ailesiyle güzel zamanlar geçirmesini istedi. Başkan Gürün de Daşgın’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti. – MUĞLA

haber-akhisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu