Haber

Başkan Uğur İbrahim Altay’dan ‘Anneler Günü’ mesajı

KONYA (İGFA) – Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 14 Mayıs Anneler Günü münasebetiyle bir açıklama yayınladı. Önder Altay’ın mesajı şöyle: “Annelik dünyanın en saygın kavramıdır; Sevginin, şefkatin, yetkinliğin, özverinin vücut bulmuş halidir. Bizleri bugünlere getiren ve varlıklarıyla her zaman en değerli destekçimiz olan annelerimiz, en güzel övgü ve iltifatları hak etmektedirler. Toplumun temeli olan aile kavramını ayakta tutan, milletimizi güçlü kılan her türlü bedelin yaşatılması ve yaşatılmasında büyük katkıları olan annelerimiz; Aynı zamanda bizim için bir kurtuluş kapısıdır.

Peygamber Efendimiz’in ‘Cennet annelerin ayakları altındadır, anne de cennet kapılarının ortasındadır’ hadislerinden de anlaşılacağı üzere annelik kavramı, yüce dünyamızda en yüce mertebelerden biri olarak görülmektedir. din. Bu vesileyle annelerimizi sadece bugün değil her gün hatırlamalı, onları mutlu etmeli, attığımız her adımda dileklerini kabul etmeli ve hayırlarını aramalıyız.

Bu düşüncelerle başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin 14 Mayıs Anneler Günü’nü kutluyor, tüm annelerimize sağlık, huzur ve neşe içinde geçecek mutlu bir ömür diliyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu