Yaşam

Başarılı oyuncu Meltem Yılmazkaya anne oluyor

Başarılı oyunculuk performansıyla Güldür Güldür Show’un sevilen isimlerinden Meltem Yılmazkaya, geçtiğimiz Mart ayında Kadir Doğan ile dünyaevine girmişti. Özel hayatını basından uzakta yaşayan oyuncu, bebek beklediğini açıkladı.

MUHTEŞEM POZ

Oyunculuğun yanı sıra şarkıcılık kariyerindeki başarılarıyla da adından söz ettiren Meltem Yılmazkaya, Instagram hesabından karnının üstünde bir poz paylaşarak ‘Geri sayım’ notu düştü. Yılmazkaya’nın paylaşımı kısa sürede sosyal medyanın gündemi oldu.

MART’TA EVLİ

Mart ayında düğün pozlarını Instagram hesabından paylaşan oyuncu, “Kocaman koca cümleler kuramadığım bir hayatın büyük sürprizlerine… Bir evin çatısı altında büyümeye karar verdik… kolay değildi, iki kişinin ortak eveti, biz de cüret etmiştik… Bir zaman önce… Kolay olmayan bir zamanda.” Karşılaştık, ne yüzümüz ne de gönlümüz eğlendi. Sarıldığımızda yaralar tabi ki dostlarla sarılıyoruz, müzik ve danslar eşliğinde… Seven, sevmeyen herkes her yüreğe iyi şanslar dilerken, biz geldik, dostlar arabanıza geliyor. Ve sen aşkım. Yol uzun, duygu çok güzel! Her zaman kötü bir ortada. İşte burada! Kaybettiğim inanç büyük bir sabır ve emekle örülmüştü! En çok gülen, saatlerce konuşan, bazen hayatıma küfreden, bütün anlarımı evde geçiren benim, hep makyajsız, bazen hızsız… Seni seviyorum… Bizi seviyorum”.

kuyucakhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu